Stránky

čtvrtek 17. dubna 2014

Sérum Elixir - SR SKINCARE

 Dnes pokračujeme v seriálu SR SKINCARE dalším bojovníkem, který se nezdráhá zajít až na samotný okraj péče o pleť, dál už lze zajít jen se skalpelem, injekcí a šikovnýma rukama plastického chirurga :-)) Dělám si legraci. Sérum Elixir je z řady péče, kterou u SR SKINCARE vtipně nazvali Cutting Edge. No nevím, jestli bych se chtěla posunout až za hranici a využít plastické chirurgie. Nikdy neříkej nikdy, každopádně v nejbližší době to v plánu rozhodně nemám. Ale dost planého plácání. Jak se to má vlastně s Elixírem? Má se to dobře, dokonce víc než dobře. Své subjektivní pocity se budu snažit shrnout krátce a objektivně:-)

 Viditelně vyhlazuje drobné a mělké vrásky. Vějířky vrásek vedoucí z vnějších koutků očí jsou mnohem méně patrné. Hlubší vrásky, mám takové dvě vertikální matadorky vedoucí od kořene nosu směrem nahoru do čela, mi samozřejmě  sbohem nedaly, ale nemám zbytečně přehnané nároky. Jemnější kusy jsou hůř postřehnutelné než před měsícem a to je podstatné.
 Co je dále patrné, je tuhost a pevnost pleti. V tomto ohledu se pleť kvalitativně mění k lepšímu. Vyloženě ochablou pleť jsem ještě neměla (zatvrzele věřím, že na to ještě nemám nárok:-)), pevnější ovšem je, zvlášť na lícních kostech a spáncích. Výsledky používání Elixir séra rozhodně stojí za investici. Ta navíc není v tomto případě vůbec likvidační. 33ml balení stojí £9.25 cca 300,-. Po 5-6 týdnech používání mi zbývá polovina balení. Sérum má konzistenci řídšího  gelu, je čiré, vznášejí se v něm mikročástečky připomínající dužinu aloe vera a je v podstatě bez vůně. Nanáším ho večer na vyčištěnou pleť. Většinou do něj kápnu 2 kapky levandulového nebo šípkového oleje nebo ho nanesu samotné. Vstřebává se rychle. Na chvíli po něm zůstane na pleti lehký mikrofilm.

Co sérum obsahuje? 
Argireline (15%)  - je jedna z nejlepších anti aging složek, pomáhá uvolňovat  tenzi obličejových svalů a má údajně podobný efekt jako Botox. To vám z vlastní zkušenosti nemůžu potvrdit.
Tri-peptide-5 (3%) - stimulují tvorbu kolagenu v pleti.
Matrixyl 3000 (5%) - opět peptidy podporující tvorbu kolagenu.
Matrixyl Synthe (2%)- vyplňuje vrásky zevnitř, hlavně v oblasti čela a vějířků kolem očí.
Panthenol (2%) - vitamín B5 je nezbytný pro udržení zdravé pokožky. Prokazatelné účinky mají přípravky s obsahem alespoň 1%.
Hyaluronic Acid Serum asi není třeba přestavovat. Jeden z nejlepších přípravku k uchování vody v pleti a její hydrataci.

Tutto je velmi spokojená a sérum vám (věkové kategorii 35+ a výše a předčasně vrásčitým)s klidným srdcem doporučí. Co s klidným srdcem, všemi deseti doporučí! Jestli vás neodrazuje objednávka z Británie a platba PayPalem, tak jděte do něj! Objednávat můžete zde

A, tak bohužel dnes, když článek publikuju, Elixir v nabídce SR SKINCARE není. Včera, když jsem vše editovala, v nabídce stále byl. Nevím, jestli se je jen dočasně nedostupný nebo došlo k inovacím ze strany SR SKINCARE a nahradili jej jinými séry. Podobné složení, ale bez peptidů, má toto sérum, peptidy podporující tvorbu kolagenu jsou pro změnu v tomto jejich séru. Děkuji J, že mě na tento problém upozornila.

5 komentářů:

 1. Ahoj, odkaz je nefunkční a sérum k nenalezení... J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé díky za upozornění. Ještě když jsem včera článek upravovala, tak Elixir byl v nabídce, asi ho mají dosčasně nedostupný. Jen doufám, že ho nepřejmenovali, nebo ještě hůž nereformulovali. Zkusím mrknut, které z těch sér, co stále v lajně cutting edge jsou, má podobné složení.

   Vymazat
  2. Děkuju za doplnění a za dobrý tip :-) J

   Vymazat
 2. Tutto, síce mám teraz nakúpené zásoby na pár mesiacov dopredu (urobila som si radosť pred pôrodom :D), ale budem mať túto značku v merku, keď si ty s ňou spokojná :) Som zvedavá, čo s tým sérom, či sa ešte objaví, alebo ho nahradia iným produktom (náhrady u mňa väčšinou nefungujú, tak snáď je len out of stock :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je skvělé, že sis udělala radost ještě teď:-) A držím palce!!!

   Vymazat

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...