Stránky

neděle 14. prosince 2014

SR Skincare potřetí

Víte nebo si možná vzpomínáte, že jsem letos brzy z jara objevila britskou sr-skincare, takový malý úkaz v kosmetickém moři. Na starší příspěvky můžete kouknout tady. Dnes mám pro vás postřehy a malé recenze na další jejich produkty.


Genix 14 Moisturiser je lehká pleťová emulze, silně hydratační, krom kyseliny hyaluronové obsahuje peptidy, které udržují pleť pružnou. Emulze je řídká, lehká, nemastná a nelepivá. Do pleti se doslova vpije. Vypnutí pleti jako po použití sér Elixír nebo SNAP 3000 nepozoruji, pokud ale hledáte funkční hydratační emulzi, tak směle do ní. Stojí  pár peněz a hydratuje opravdu dobře. U sr skincare rádi inovují, momentálně mají v nabídce už v nových přebalech obdobný produkt Genix 3000 Rich Moituriser. Cena je stejná (5 a půl libry), složení hodně podobné.


Druhým dnešním produktem je SNAP 3000, který už u stihli také opět renovovat a přejmenovat. SNAP 3000 vyplňuje, no spíš bych měla napsat změlňuje jemné vrásky a krom toho pleť dostatečně hydratuje. Čirý gel se do pleti výborně vsakuje. Z anti agingových sér jsem zkoušela nejprve Elixir a pak tento SNAP. Výsledky se mi zdají srovnatelné, subjektivně bych si vybrala spíš Elixír, který je opět v nabídce  (cena: cca 10 liber). Tonus a vypnutí pleti se mi zdály přece jen viditelnější. I když to klidně mohla být prvotní euforie ze zjemněných vrásek.


V jednom z následujících postů pro vás budu mít ještě jeden tip a na naprosto skvělý a bezkonkurenční hydratační krém. Ten je ovšem z úplně jiné cenové kategorie. Takže pro vás, které nechcete nebo nemůžete utrácet vyšší částky za kosmetiku jsou právě hydratační produkty sr-skincare výhodným tipem.

Přeji vám co nejklidnější a sváteční prožítí předvánočních příprav (mně osobně se to vůbec nedaří:-) a snad brzy u dalšího článku,
vaše tutto:-)

4 komentáře:

  1. Nějak to letos před Vánocemi nedopadá. Drž se a co nejlépe to zvlådni! Na krém se těším.

    OdpovědětVymazat
  2. SR-Skincare jsem objednávala hned po tvém prvním článku :) Mám 3 produkty a jsem nadmíru spokojená jak s kvalitou, tak i s cenou.

    OdpovědětVymazat

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...